Tapex  - Vlasové Pásky

Tapex classic, nebo také - Pu Extension, TapeX, Tape in a Tape Hair, Skin weft - to všechno jsou výrazy pro tuto revoluční metodu prodlužování vlasů, kterou používá mnoho celebrit např. Agáta Hanychová, Paris Hilton, Tyra Banks, Janet Jackson, Beyoncé Knowles, Mariah Carey..

Jedná se o metodu prodloužení vasů s použitím 4-5 cm širokých vlasových pásků. Na celou hlavu se zpravidla použite 40 pásků / pokud objednáte vlásky u nás, pak váha je 100g a ne méně, garantuji 100% lidské vlasy /. Výsledkem je 20 sendvičových pramenů, vlásky jsou vzdušné a spoj netlačí.

Zavolejte nyní 733 167 557 a objednejte si schůzku !

Prodlužování vlasů metodou Tapex nijak neničí Vaše vlasy tato metoda je naprosto šetrná k Vašim vlasům, nemá viditelné spoje a netvoří se žadné dredy a nepoškozuje vlasové cibulky tak, jako je to u jiných technologií prodlužování vlasů. Díky lehkosti a vzdušnosti této technologie, nedochází k přetěžování vlasových kořínků.

Nošení je diskrétní,  příjemné, spoj netlačí, je měkký a ohebný. Nikdo nepozná, že máte prodloužené vlasy. Navíc je tato metoda vhodná také pro ženy a muže, které trápí zmenšený objem vlasů.

Zavolejte nyní 733 167 557 a objednejte si schůzku !